Cesty do Abadiânie 

Příští předpokládaný termín cesty se plánuje na ...............................................

Několikrát do roka pořádá duchovní  léčitelka Lenka skupinové ozdravné pobyty do Casa de Dom Inacio v Abadiânia v Brazílii. Zařídí vše od letenek, ubytování, rozpisu léčeb až po doprovodný program. Výlet do tohoto městečka absolvovala již více jak 15 krát, takže má opravdu velké zkušenosti. Zájemci se mohou hlásit přes email info@foxylife.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. 

Nejedná se ale o klasický zájezd přes cestovní kancelář. Každý jede sám za sebe, Lenka pouze pomůže s objednáním společných letenek, dopravou z letiště a na letiště a s programem v průběhu pobytu v Abadiânii. Takže jsme tam sice všichni společně, ale neneseme žádnou odpovědnost. Není zde tudíž žádné pojištění storno zájezdu, cestovní pojištění ani zdravotní. Každý jede sám za sebe,  pouze jako člen organizované cestovní skupiny.

Letí se s jedním nebo dvěma přestupy do hlavního města "Brasilie" a odtud taxíkem do asi 100 km vzdálené Abadianie. 

Pobyt trvá obvykle 14 dní. Hromadné meditace a léčby probíhají ve středu, čtvrtek a pátek. Ale i mimo tyto dny můžete navštěvovat Casa de Dom Inacio a využívat křišťálové postele, meditovat nebo jen tak sedět na zahradě, a tak absolvovat léčbu. K energetickým léčbám totiž dochází i mimo oficiální léčebné termíny.


K uzdravování fyzických i energetických těl zde dochází i přes to, že léčitel Božský John zde není v současné době fyzicky přítomen. Stejně jako většina podobných léčitelů je po většinu svého života perzekuován, a tak i nyní je nespravedlivě obviněn z nesmyslných trestných činů, vyšetřován státní Policií a omezen na osobní svobodě. Energie vyšších bytostí ze světla (entit) ale ještě naopak přidaly na své intenzitě. A ozdravné a léčebné procesy jsou ještě mnohem silnější, než kdy před tím. 


Cestovní a další náklady 

Letenka                                                                                                                                                                                                     Cena letenky se odvíjí od doby letu a množství přestupů. Letenka se dvěma dlouhými přestupy se dá sehnat již od 15.000,- Kč. Letenka s jedním dvouhodinovým přestupem přímo do hlavního města Brasílie vyjde i přes 30.000,- Kč. Letenka s celkem rozumnými dvěma přestupy stojí kolem 20.000,- Kč. Pro skupinové lety se vybírá právě tato. Pokud někdo potřebuje co nejkratší a nejméně namáhavější let, může letět individuálně. Letenku zarezervuje průvodce a každý si zaplatí letenku sám.

Ubytování                                                                                                                                                                                                                     Ubytování s plnou penzí vychází kolem 14.000,- Kč na 14 dní.  Platí se na místě.                                                                          

Odměna průvodci, příspěvek na dary                                                                                                                                                      

500 euro se platí odměna průvodci, za cestu z letiště a na letiště a příspěvek na různé sponzorské dary.  Platí se v eurech, na letišti, před odletem.          

Meditace a léčby v Casa de Dom Inacio jsou zdarma. Středisko se financuje ze sponzorských darů. Pouze za terapie na křišťálové posteli se platí kolem 200,- Kč za jednu 20 min. terapii. Zakoupit lze i 40 min terapii, za dvojnásobnou cenu.

Za potraviny, nápoje, občerstvení, ovoce a zeleninu v místních marketech, obchůdcích a restauracích zaplatíte srovnatelně, spíše méně, než v Čechách.

Celkové náklady na cestu při rozumném utrácení jsou do 50.000,- Kč (kolem 2.000€)

Abadiania web portál - zde najdete některé informace o městečku


                     FOTOGALERIE

                                                               

                                          LÉČIVÉ ENERGIE

Jistě si většina z Vás položí otázku. Ale kdo nebo co léčí naše energetická těla v  Casa de Dom Inacio v Abadiânia? Proč stačí třeba jen sedět v zahradě a současně s tím probíhá léčba? Zde je několik fotografií pořízených různými lidmi v různou dobu, přímo v areálu nebo kousek mimo něj. Popusťte trochu uzdu své fantazie a zkuste se zamyslet nad tím, co se děje po naší smrti. Proč téměř všechny dávné civilizace po celém světě dávali zemřelým dary a různé praktické předměty na cestu na "druhou stranu břehu". Co to je druhá strana břehu? Kam se vlastně po naší smrti ztratí to naše vědění, zkušenosti, zážitky apod? Máme vlastně nějakou duši? Co to je duše? Je to nějaká energie? A může se energie ztratit? A pokud ne, tak kde ta energie je? Není náhodou právě na té druhé straně břehu? Není druhá strana břehu pouze nějaká jiná dimenze, jiný svět, který neumíme změřit? Proč by nás duše z druhé strany břehu neměli mít rády? Vždyť to jsou naši bratři, sestry, příbuzní apod. A co když nás mají opravdu více než rády a chtějí nám pomáhat a léčit nás. Léčit naše energetická těla, která jsou nemocná ze strachu, nenávisti, stresu, závisti, neodpuštění, nezpracovaných emocí apod. Protože vědí, že pokud se uzdraví duchovní, duševní, mentální a emocionální těla, uzdraví se téměř vždy automaticky fyzické tělo. Proč by to tak nemohlo být? Vždyť ty fotky k tomu přímo vybízejí. V Brazílii někteří místní duchovní s těmito dušemi dokonce hovoří a vidí je. 

                                                                              Přečtěte si něco o "Orbech"

                                              https://www.angelgail.com/john-of-god-brazil.html