OČISTA FYZICKÉHO TĚLA

Na těchto webových stránkách naleznete mnoho informací k očistě fyzického těla www.lekarenskypetrolej.cz 

Nelze jen čistit a uzdravovat naše energetická těla. Musíme se starat a čistit i naše fyzické tělo. Naše duše žije v našem fyzickém těle. Pokud se duše bude v těle cítit dobře, bude zdravé i to duševní tělo. Ne nadarmo se už od pradávna říká "ve zdravém těle, zdravý duch".

Duše používá naše fyzické tělo jako takový skafandr pro přežití na této planetě, za účelem plnění různých úkolů a zkoušek, učení se, překonávání překážek, množení pod. Jakoby tělo bylo něco jako automobil, ve kterém se duše veze a řídí ho. Naše tělo má stejně jako automobil kola (nohy), motor (srdce), světla (oči), vzduchový filtr (plíce), výfuk (vylučovací soustava), řídící jednotku (mozek) a pod.

Pokud se budeme o své klasické plechové auto dobře starat, tankovat kvalitní benzín, čistit olejové vzduchové, palivové a jiné filtry, udržovat čisté trubky, lít kvalitní aditiva, promazávat, odříznout a tak dále, bude nám auto jezdit klidně i 100 let. Pokud nebude mít náhodou nějakou nehodu.

Totéž je s naším fyzickým tělem. Pokud budeme do těla tankovat dobré palivo (zdravou stravu a pití) pokud budeme pravidelně čistit játra, plíce, ledviny a hlavně střeva. Pokud se budeme očišťovat od patogenů a toxinů i přes kůži (sauna), pokud budeme změkčovat usazeniny (pára), pokud budeme toxiny také vydýchávat (pohyb, sport), pokud budeme udržovat v pohybu náš lymfatický systém (masáže, výřivka). Pokud budeme pít vodu zbavenou anorganických minerálů (používáme různé filtry) a nezanášet si tak organismus minerály, které se v nás usazují stejně jako například v pračce, pokud si nebudeme mazat na pokožku všechny ty krémy (na pokožku by si měl člověk namazat jen to, co by si natřel na chleba a snědl), používat ty všechny parfémy, které bychom také asi nechtěli pít ...

Pokud nebudeme své tělo zbytečně zanášet a budeme se pravidelně čistit, může nám naše tělo (skafandr, auto) vydržet mnohem déle a vypadat v 70 letech je třeba na 50 let.

Nesmíme ale zapomínat, že společně s duší žije v našem těle mnoho dalších nájemníků. Paraziti, plísně, viry, roztoči, bakterie apod. I oni by chtěli řídit ten automobil, v níž se vezou. Za účelem uspokojení svých potřeb pro přežití. Za tímto účelem má naše tělo vybudovanou obrannou armádu, která se všechny tyto podnájemníků má za úkol "držet na uzdě" a nepřipustit nějakou větší expanzi a agresi - imunitní systém. Když mu je náš imunitní systém oslabený, ať už špatnou psychikou, fyzickým přetížením nebo špatným životním stylem, vetřelci toho okamžitě využijí, rozmnoží se a rozšíří nad únosnou mez a nastávají zdravotní problémy. Nejedná se snad ani o to, že nám parazity, bakterie apod. něco ujedaly. Ale spíše o to, že do nás vylučují produkty svého metabolismu. Při takovém problému již tedy musíme zasáhnout i zvenčí. Zlikvidovat nebo snížit počty vetřelce různými chemickými nebo přírodními produkty. Nejhlavnější ale je odstranit příčinu, proč byl oslabení imunitní systém a nechal to dojít tak daleko.

Pokud tedy nebudeme zbytečně organismus zanášet toxickými látkami, nepotřebnými minerály, budeme zdravě jíst, mít dostatek pohybu a pravidelně se čistit a detoxikovat, bude se i duše v těle cítit dobře a mi prožijeme krásný pozemský život bez nemocí.

Na stránkách www.lekarenskypetrolej.cz  najdete mnoho návodů k očistě a údržbě fyzického těla.