Křišťálová postel

Křišťálová postel je zkonstruovaná za účelem léčení mentálního, duchovního a emočního těla. Používá střídavé barevné paprsky světla, které jsou vyzařovány pomocí sedmi velmi čistých, speciálně vybroušených křemenných krystalů. Tato postel byla sestrojena samotným léčitelem Božským Johnem (John of God), přesně podle instrukcí vyšších bytostí (entit). Jsou zde použity speciální brazilské křemenné krystaly, které řezány a broušeny v souladu s učením a metodami Marcela Vogela (1917-1991). Jsou to léčivé a meditační krystaly, které jsou řezány tak, aby maximalizovaly shromažďování, zesílení a přenos vesmírné životní energie. Každý ze sedmi krystalů je zaměřen na jednu ze sedmi odpovídajících čaker a generuje barevnou a světelnou terapii za účelem vyčistit, zvýšit a vyvážit vibrace čaker.

John of God "Spirit Doctors / The Entities of Light" slíbil, že pomoc se dostane všem, kteří budou ležet pod těmito světelnými krystaly.
Na posteli budete ležet přibližně 25/50 minut za souběžného poslouchání uklidňující a relaxační hudby. 

Střídavá světla harmonizují frekvence ve  vašem energetickém těle, když ležíte se zavřenýma očima. Zatímco vaše energetické tělo dostává tuto externí pomoc, aby zůstalo v rovnováze, léčivé energie na vás velmi intenzivně pracují. 


Jak se připravím na terapii

Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, je nutné mít na sobě alespoň svršek z bílého oblečení. To proto, aby byla lépe vidět vaše energetická těla. Před samotnou terapií se uvolnit, vyčistit co nejvíce mysl od všech myšlenek, uvědomit si a poprosit jaký konkrétní problém chcete řešit, a pohodlně si lehnout na postel. Přes oči dostanete bílý hadřík, spustí se příjemná hudba a vy se snažíte úplně uvolnit, relaxovat, úplně vyčistit svojí mysl, případně i usnout. Světlo, krystaly a léčivá energie udělá zbytek. Během terapie můžete pociťovat a zažívat téměř cokoliv. Každý člověk je jiný a pociťuje terapii úplně jinak.


      Prohlédněte si krásné video s křišťálovou postelí

                                             Křišťálová postel v Hradci Králové        Cena terapie:              1 hodina/800,- Kč  (30 €) 

         Pernamentky:                         5   x  1 hodina/3800,- Kč (130 €)

                                                                       10 x 1 hodina/7000,- Kč (260 €)                                                                               Hodinová terapie se sestává z 10 minutové přípravy, 45 minut terapie na křišťálové posteli, 5 min zakončení.                                             

                                           Přečtěte si něco o křišťálových terapiiích a samotné křišťálové posteli (originál AJ)

                                                          Překlad do ČJ (kniha přeložená do českého jazyka)

                                                                  Přečtěte si něco o entitách ze světla

         Seznam terapeutů , kteří dostali od entit ze světla souhlas provozovat a vlastnit křišťálovou postel ZDEDalší důležité informace k terapii, jejímu průběhu a podstatě léčby vám budou poskytnuty před samotnou terapií v sousední kanceláři a obchodě s alternativní medicínou FOXYLIFE, Nerudova u. 940/7, Hradec Králové


              Křišťálová postel se objednává, konzultuje a provozuje v Hradci Králové, Nerudova 940/7

              Obchod FOXYLIFE je hned zezadu Krajského ředitelství policie na Ulrichově náměstí

                                            https://perfectbalancetherapies.com/TorontoCrystalHealer.php