Křišťálová (čakrová) postel

Křišťálová postel je zkonstruovaná za účelem léčení mentálního, duchovního a emočního těla. Používá střídavé barevné paprsky světla, které jsou vyzařovány pomocí sedmi velmi čistých, speciálně vybroušených křemenných krystalů. Tato postel byla sestrojena samotným léčitelem Božským Johnem (John of God), přesně podle instrukcí vyšších bytostí ze světla (jak říkají místní - entit). Jsou zde použity speciální brazilské křemenné krystaly, které řezány a broušeny v souladu s učením a metodami Marcela Vogela (1917-1991). Jsou to léčivé a meditační krystaly, které jsou řezány tak, aby maximalizovaly shromažďování, zesílení a přenos vesmírné životní energie. 

Křišťálovou postel si může pořídit každý z Vás. Pomohu při zakoupení, s pořízením kamenů, obrazů, hudby apod. Jedná se o originál křišťálové postele přímo z Casa dom Inacio de Loyola. Ke zprostředkování mám svolení od bytostí ze světla, i duchovních z Casa dom Inacio. Ke každé posteli dostanete i originální certifikát, s přesným návodem k jejímu používání....

Každý ze sedmi krystalů je zaměřen na jednu ze sedmi odpovídajících čaker a generuje barevnou a světelnou terapii za účelem vyčistit, zvýšit a vyvážit vibrace čaker.

John of God "Spirit Doctors / The Entities of Light" slíbil, že pomoc se dostane všem, kteří budou ležet pod těmito světelnými krystaly.
Na posteli budete ležet přibližně 50 minut za souběžného poslouchání uklidňující a relaxační hudby. 

Střídavá světla harmonizují frekvence ve  vašem energetickém těle, když ležíte se zavřenýma očima. Zatímco vaše energetické tělo dostává tuto externí pomoc, aby zůstalo v rovnováze, léčivé energie na vás velmi intenzivně pracují. 

Vogelovy krystaly

Pojmenovány podle vědce Marcela Vogela, který přišel na nejefektivnější způsob broušení krystalů tak, aby jejich síla dosáhla největšího potenciálu. Větší konec krystalu je označován za "ženský konec", který přitahuje energii. Ta je postupně zesilována a soustředěna do opačného bodu krystalu. Jak se energie dostane do menšího "mužského konce", tak je energie již zesílena do svého největšího potenciálu. Energie uložena vně krystalu má podobu připomínající laserový paprsek.

Podle Vogelova výzkumu počet stran přesně určuje frekvenci a vibrace daného krystalu. Čím víc stran, tím vyšší frekvence. Existuje hodně krystalů, které vypadají že jsou broušeny do tohoto stylu, ale nesmíme si je splést s pravými Vogelovými krystaly, které mají přísně vyhrazené parametry.

Krystalové postele Johna of God, obsahují 7 extrémně průzračných a důkladně broušených Vogelových krystalů. Každý krystal je vybrán a broušen tak, aby odpovídal frekvenci, která je požadována. Navíc jsou posvěceny entitami z Casa de Don Inácio v Brazílii. Když na takovéto posteli ležíte, tak jsou krystaly nad vámi seřazeny přesně v těch místech, kde se nachází 7 energetických center vašeho těla neboli vašich 7 čaker. Barevná světla, která odpovídají vibračním frekvencím čaker, vyzařují energii přes mocné krystaly do každé čakry vašeho těla. Pulzují ve specifických rytmech, aby pročistily, vybalancovaly a srovnaly vaši energii.


Jak se připravím na terapii

Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, je nutné mít na sobě alespoň svršek z bílého oblečení. To proto, aby byla lépe vidět vaše energetická těla. Před samotnou terapií se uvolnit, vyčistit co nejvíce mysl od všech myšlenek, uvědomit si a poprosit jaký konkrétní problém chcete řešit, a pohodlně si lehnout na postel. Přes oči dostanete bílý hadřík, spustí se příjemná hudba a vy se snažíte úplně uvolnit, relaxovat, úplně vyčistit svojí mysl, případně i usnout. Světlo, krystaly a léčivé energie udělá zbytek. Během terapie můžete pociťovat a zažívat téměř cokoliv. Každý člověk je jiný a pociťuje terapii úplně jinak.


      Prohlédněte si krásné video s křišťálovou postelí

                                             Křišťálová postel v Hradci Králové


 Cena terapie:          Terapie na křišťálové posteli je pro každého ZARMA !!!

Je na každém z Vás, jaký finanční příspěvek nebo dar poskytnete. V místnosti je nádoba, kam můžete  vložit nebo vhodit příspěvek, jako poděkování  za terapii. Nikdo nebude zkoumat výši příspěvku. Za vybrané finance nakupuji od brazilských duchovních z Abadiánie křišťály, kameny a další křišťálové postele. Velmi jim tímto způsobem pomáháme zvládnout tuto nelehkou dobu. Poskytnutým finančním darem můžete vlastně i Vy sami podpořit zachování  a údržbu úžasného místa v Casa dom Inacio. Rovněž můžete vzít v potaz náklady na provoz (svíčky, ručníky, deky a jejich praní, apod.) , údržbu, pronájem místnosti i pořizovací náklady samotné křišťálové postele.  Nezávazným vodítkem Vám budiž obvyklá hodinová cena dnešních cen služeb, a sám vesmír. Každý podle svých možností, pocitů a intuice........... 

Pokud není po Vaší terapii plánovaná následující, můžete si pobyt v místnosti prodloužit.  Zameditovat si, popovídat s bytostmi, udělat odpuštění apod. V místnosti jsou díky desítkám kamenů velmi vysoké vibrace, které i Vám pomohou navibrovat se na vyšší úroveň.  Pokud chcete mít jistotu prodloužení pobytu, zarezervujte si jej dopředu.                                   

                                 Přečtěte si něco o křišťálových terapiiích a samotné křišťálové posteli (originál AJ)

                                                    Překlad do ČJ (kniha přeložená do českého jazyka)

                           Přečtěte si ZDE něco o bytostech a entitách ze světla, které na posteli léčí. (AJ)

                                                              Překlad knihy o bytostech ze světla v ČJ

         Seznam terapeutů , kteří dostali od entit ze světla souhlas provozovat a vlastnit křišťálovou postel ZDEDalší důležité informace k terapii, jejímu průběhu a podstatě léčby vám budou poskytnuty před samotnou terapií v sousední kanceláři a obchodě s alternativní medicínou FOXYLIFE, Nerudova u. 940/7, Hradec Králové


              Křišťálová postel se objednává, konzultuje a provozuje v Hradci Králové, Nerudova 940/7

              Obchod FOXYLIFE je hned zezadu Krajského ředitelství policie na Ulrichově náměstí

                                            https://perfectbalancetherapies.com/TorontoCrystalHealer.php