LÉČITEL JOHN OF GOD (Joao de Deus)

Největší fenoménem současnost z oblasti medicíny je brazilský léčitel Joao de Deus, jehož obrovské množství lidi považuje za nejlepšího léčitele od dob Ježíše Krista. Podle pacientů, kteří ho navštívili, a i podle mé osobní zkušenosti, dokáže vyléčit nemoci, na které dnešní medicína nestačí.

                         Krásné video o zázračném místě v Casa dom Inácio de Loyola v Abadiânia v Brazílii

Casa de Dom Inácio (Dům sv. Ignáce z Loyoly) je duchovní léčebné centrum v Abadiânia ve střední Brazílii, založené před více než 40 lety. Je místem lásky a uzdravení, je největším duchovním léčebným centrem na světě a nachází se v malé vesničce ve vnitrozemí Brazílie. Casa sedí na křišťálové desce o průměru 270 mil. Léčení entit z Casy není omezeno časem a prostorem, ani přítomností jakéhokoli lidského guru nebo média. Duchové v Casa spolupracují s kýmkoli, kdo je připraven se s nimi spojit, požádat o pomoc ve všech oblastech našeho života.Bezpočet lidí během jeho fungování dosáhl zjevně zázračných uzdravení - z rakoviny, AIDS, paraplegie, slepoty a mnoha dalších vážných nebo zdánlivě "nevyléčitelných" fyzických a duševních nemocí.

Já osobně jsem cestu do Casa dom Inácio de Loyola podnikl 2-15.9. 2019. Je až neuvěřitelné, co dokáže léčivá energie na tomto místě.

A to i přes to, že léčitel Božský John zde není v současné době fyzicky přítomen. Stejně jako většina podobných léčitelů je po většinu svého života persekuován, a tak i nyní je nespravedlivě obviněn z nesmyslných trestných činů, vyšetřován státní Policií a omezen na osobní svobodě. Energie vyšších bytostí ze světla tím spíše přidaly na své intenzitě a uzdravující terapie a procesy jsou ještě mnohem silnější, než kdy před tím. 

"Z osobní zkušenosti a s největší vděčností a pokorou, mohu potvrdit, že se tam lidé uzdravují opravdu ze všech nemocí. Ne každý člověk se může uzdravit, ale opravdu se tam lidé uzdravují ze všech nemocí, i z těch nejtěžších a podle západní medicíny nevyléčitelných. A to někdy dokonce během několika dní. I v naší malé skupině k takovému zázraku skutečně došlo. Tento článek rozhodně nepíši s úmyslem někoho přesvědčovat. Nemám k tomu sebemenší důvod. Považuji ale za svou povinnost a poslání nenechávat si tyto informace pro sebe, ale podělit se o ně, a šířit je dál".

Léčivé energie na tomto místě totiž neuzdravují fyzické tělo, ale naše energetická těla (duševní, duchovní, emocionální....), které mi nevidíme (tedy většina lidí). Pakliže jsou tato těla nemocná, plné negativních a nezpracovaných emocí, různých bloků, mylných vzorců, negativních energií, karmických zátěží apod., odrazí se to vždy jako nějaká nemoc ve fyzickém těle. Pokud ale za pomocí těchto léčivých energií uzdravíme duševní a emocionální těla, nemoc odejde i z fyzického těla. Někteří léčitelé umí s touto energií pracovat i mimo toto místo a účinky léčby jsou úplně totožné. Určitě jste již o takových zázračných léčitelích slyšeli i v Čechách. Já osobně znám jen Lenku ze Slovenska.

Nesmíme ale zapomenout, že vše musí být v rovnováze. Tedy i zdraví fyzické a duševní. Nelze tedy jen čistit naše duševní a emociální těla prostřednictvím takovýchto léčivých energií. A myslet si, že pak nemohu nikdy onemocnět. Ale i fyzické tělo musíme očišťovat a starat se o něj s největší péčí. Pokud fyzické tělo bude v kondici a očištěné, duše se v něm bude cítit dobře, a to se pak pozitivně odrazí právě v duševním těle. Takže ani pobyt v Abadiánii nemusí být vše spásný, pokud budeme mít úplně zdevastované a zanesené fyzické tělo. Pak se zdravotní problémy mohou velmi rychle vrátit. Prostě vše musí být v rovnováze. Pokud tedy očistím duševní tělo, potřebuji očistit i to fyzické. Rovněž se nesmíme vrátit ke starému způsobu života, které nám způsobilo všechny ty energetické a emoční problémy v našem těle. I pak se nemoc pravděpodobně vrátí, protože duševní a emociální těla opět onemocní.

Většina lidí si ale během pobytu v Abadiánii a v důsledku uzdravení uvědomí spoustu věcí, změní myšlení a způsob života, pocítí ohromný vděk a lásku. Těmto lidem se nemoc již nevrátí a uzdravení je trvalé.

Češi a Slováci se mohou na toto zázračné místo do Abadiâny (webový portál) sami vydat. Cesta není složitá, ubytování se sežene na místě (nebo třeba přes Airnb a Booking) a se stravou také není problém. Zpáteční letenka se do hlavního města Brasilia dá sehnat již 15.000,- Kč, něco odvoz do 100km vzdálené Abidianie, ubytování na 14 dní od 10.000,- Kč, průvodce, který se Vám bude věnovat po celých 14 dní, stojí  také od 10.000,- Kč. Jídlo, pití, ovoce a zelenina jsou levnější než u nás v ČR. Je potřeba ale vždy sehnat si nějakého průvodce který Vás bude provázet léčebným programem, vysvětlí pravidla apod. Bez takovéhoto průvodce, podle mne, nemá ani cenu se tam vydávat. Respektive, je to můj názor, protože si sám neumím představit, že bych jel bez znalého doprovodu. Pokud si netroufnete tedy sami, může Vás tam doprovodit úžasná slovenská duchovní léčitelka Lenka, která je v Abadiánii certifikovaná jako průvodce, a rovněž provádí energetické očisty a léčby v ČR a SR. V Abadiánii se skvěle vyzná a je tam jak doma. Umí zajistit dopravu, ubytování, poradit a zorganizovat jednotlivé léčebné procedury a doprovodný program. Domluvit se s ní můžete přes mne (kontakty na mne najdete na www.foxylife.cz)

Rovněž se u této úžasné dušičky můžete objednávat na energetické čištění a léčby. Objednávky rovněž přes mne. Níže je fotografie léčitelky Lenky s největším a nejuznávanějším léčitelem současné doby. 

                                                                              John of God s duchovní léčitelkou Lenkou


Moje návštěva  Casa Dom Inácio de Loyola.

Návštěvu Casa Dom Inácio de Loyola Abadiânia v Brazílii a navázání spolupráce s úžasnou slovenskou léčitelkou Lenkou považují za zlom ve svém pracovním, ale i osobním životě. Výsledky energetického léčení a čištění, které probíhají buď v Abadiánii nebo prostřednictvím Lenky, jsou přímo neuvěřitelné. Tušil jsem, že většina nemocí fyzického těla souvisí se znečištěným tělem emociálním, mentálním a duchovním. Ale, že tyto energetické očisty a léčby dokáží takové zázraky, mě doslova "vyrazilo dech". A pokud se duševní a energetická očista spojí s očistou fyzického těla, musí být výsledek léčby téměř vždy 100%.


V dnešní době je velice těžké cestovat po světě, natož do Brazílie. Nemusíte ale zoufat. Ty samé bytosti, které léčí v Casa dom Inácio de Loyola v Abadiânia v Brazílii, léčí i prostřednictvím křišťálové postele. V jejich dimenzi neznají ani prostor, ani čas. Mohou být prakticky všude a pořád, a léčení a pomoc potřebným jim přináší nesmírné duchovní naplnění. Křišťálovou postel můžete navštívit v Hradci Králové. Objednání přes kontakty na těchto stránkách.


Ze dne na den vyhledávaným léčitelem

Dnes nejuznávanější léčitel na světě se vlastním jménem jmenuje Joao Teixeira de Faria, ale lidé mu začali říkat Joao de Deus, což znamená Božský John. Tento muž, který nikdy nestudoval medicínu, a ani se jí žádným způsobem nevěnoval, je dnes léčitelem, kterého uznávají osobnosti kulturního, společenského a i medicínského života po celém světě.

Do svých 30 let o něm nikdo neslyšel, známým se stal až v roce 1978, kdy si na hlavní ulici v brazilském městě Abadiâna sedl na židli, a jen tak na veřejnosti začal uzdravovat kolemjdoucí lidi, které trpěli nějakou chorobou. Většina lidí mu samozřejmě nevěřila, a mysleli si, že jde jen o nějakého blázna. Ale když začalo přibývat lidí, kteří se u něj zastavili, a kteří poté od něj odcházeli zcela zdraví, zprávy o něm se rozšířily po celé Brazílii.

Lidí, které přicházeli za tímto léčitelem, dennodenně přibývalo, až se jejich počet vyšplhal na neuvěřitelných tisíc lidí za jediný den. Joao Teixeira de Faria se proto rozhodl ve městě otevřít léčitelské středisko, které se dnes jmenuje Casa de Dom Inácio de Loyola, které už navštívili miliony lidi z celého světa. John of God říká, že právě nejznámější brazilské médium Chico Xavier (současná entita v Case), ho přivedl k tomu, aby postavil svou kliniku tam, kde nyní stojí. Média se proto začaly zajímat, jak se Joao de Faria dostal ke svým zázračným schopnostem, a proč vše začalo ve městě Abadiâna.

Navštívili ho léčitelští duchové?

Životní příběh Joao Teixeira de Faria je jak z jiného světa. Sám říká, že když byl ještě mladý, navštívilo ho několik duchů, kteří měli obrovskou moc uzdravovat lidi. Tyto duchovní bytosti mu řekli, že léčebné techniky, které skrze něho budu praktikovat, má rozšířit mezi ostatní lidi. Potom navštívil spirituální médium Chica Xaviera, který mu řekl, že jeho cesta by měla začít ve městě Abadiâna.

A tak se v tomto městě na ulici usadil na židli, a začal léčit lidí. Sám říká: "Moje ruce vede 34 duchovních bytostí a jejich počet neustále narůstá. Z nebe přicházejí další a další pomocníci. Na začátku však byli jen tři bytosti."

Joao de Deus již vyléčil deseti tisíce lidí, ze všech nemocí. Jeho léčitelské schopnosti dosvědčila například i světoznámá americká moderátorka Oprah Winfrey, kterou tento léčitel také léčil.

Mohli de Fariho skutečně navštívit nějakoé duchovní bytosti, které skrze jeho ruce léčí lidi? Pro mnohé se to bude zdát asi dost přitažené za vlasy, ale počet vyléčených pacientů de Faria stále narůstá, a renomovaní lékaři jen kroutí hlavami, jak to je Vůbec možné.

Jak Joao de Deus léčí?

Jeho hlavní metodou léčení je obyčejné přiložením rukou na nemocného člověka nebo přímo na místo, které je postižené. Z dlaní mu totiž proudí energie, která nemoc z těla jakoby vysaje. Kromě rukou Joao de Deus používá i jednoduché nástroje jako pinzetu nebo skalpel, a to při operacích, na které by si jinak netroufli ani špičkové lékařské týmy.

Zajímavosti je, že i když při svých operacích nepoužívá žádná anestetika nebo narkózu, jeho pacienti nepociťují žádné bolesti. Zcela nepochopitelné je však rychlé hojením ran operovaných lidi. Někdy se rány zahojí tak rychle, že je není potřeba ani zašívat. Potvrdili to mnozí renomovaní lékaři, kteří se účastnili jeho operací. Mimo jiné si všimli i toho, že kůže v okolí rány je o něco chladnějším než zbytek celého těla pacienta. Jak to je možné, neumí vysvětlit nikdo.

Léčitel neodmítne žádného nemocného člověka, o čem svědčíme statisících vyléčených lidi. Joao de Deus má úspěšnost léčby skutečně neuvěřitelnou - až 85 procent pacientů z jeho střediska odchází zcela vyléčených. Jsou tyto medicínské zázraky skutečně dílem duchovních bytostí, které léčí skrze tohoto brazilského léčitele?

Tento medicínský fenomén se Vůbec nedá racionálně vysvětlit. Pokoušelo se o to hodně lidí a vědců, ale dosud všichni, i ti nejzarytější skeptici, se museli uchýlit k slovu - ZÁZRAK.

Nejen mě, ale i duchovně smýšlejícím lidem je určitě jasné, kdo vlastně léčí a kde se léčivé energie berou. A že léčitelé jsou v podstatě pouze média. Ale pro většinu lidí by mělo stačit vysvětlení, že tito léčitelé mají "dar od Boha"

Výpovědi uzdravených lidí

Fotogalerie


Tyto filmy Vám mohou hodně napovědět o podstatě a účelu našeho bytí na Zemi.


Křišťálové postele, které se využívají při energetických léčbách. Na základě uděleného povolení bude možno postoupit terapii na křišťálové posteli i v ČR, konkrétně v Hradci Králové. Informace bude včas zveřejněna na FB https://www.facebook.com/FoxylifeHK/ 

A kde se bere léčivá energie, která uzdravuje naše energetická těla? Každý si to může nazvat jak chce. Božská energie, vesmírná energie, energie vyšších bytostí, energie duší, energie entit ze světla, dar od Boha. Možná může trochu napovědět tento obrázek přímo z léčebného komplexu v Casa dom Inácio de Loyola. A není to ani špinavý objektiv ani sněhové vločky to nejsou :-)

                       Další podobné stránky na webu                                                                                                               https://www.johnofgod-healing.com/ 

                                               https://www.newsweek.com/miracle-worker-430163