Energetické léčby

Každá nemoc nám ukazuje náš vnitřní nesoulad. Nemoc nás chce přivést ke změně životního stylu, ke změně poznání a práci na sobě, abychom žili kvalitnější život. Každá nemoc vzniká na energetické úrovni. Jsme bytosti světla. My nejsme tělo, což má ducha, ale duch co má tělo. Naše duše - naše nitro je to hlavní, o co bychom se měli starat. Jsme lidé. Přišli jsme se sem učit žít.                                                                   

Kromě našeho fyzického těla, které všichni vidíme, máme i energetická těla, které většina z nás nevidí a nevnímá. U každého z nás jednoho dne nastane čas, kdy to pochopíme a začneme se skutečně zajímat o naši duchovní podstatu. Máme emocionální tělo, máme mentální tělo a máme duchovní těla. Naše myšlenky, naše emoce, naše výčitky, naše přesvědčení, vzorce, návyky, naše dětství a výchova, všechno to, co nemáme zpracovány, což nemáme odpuštěno se nám ukládá právě do těchto těl.                                                                                                    

Přes naše energetická centra - čakry, přijímáme energii. Čakry jsou propojeny na orgány fyzického těla a když nastane energetický problém, odrazí se to v našem těle. Ať jsou to jakékoliv nemoci, vždy mají duchovní příčinu, staré nezapomenutého křivdy, hněvy, závist, neodpuštění, smutek, negativní myšlenky a tak dále ....                    

Pokud se chceme uzdravit, musíme odstranit nebo změnit naši příčinu, tím pádem poučit se z minulosti a změnit se. Vyčistit se od starých, těžkých a mrtvých energií, vyčistit mysl, podpořit fyzické tělo pohybem a stravou. Pokud nastane tato kombinace, uzdravení nastane dokonce velmi rychle. Energetická léčba je vhodná pro každého.


Duchovní léčitelka LENKA

Nezáleží zda máš fyzické nebo psychické nemoci, bloky, strachy nebo se chceš duchovně posunout, vyrůst, pochopit různé věci, pokročit. Pokud se vyčistí bloky na tvé cestě, tvůj život začne mít nový směr. Tvá prosperita a finanční hojnost se může zlepšit, zlepší se tvé vnímání světa, naučíš se, jak se stát klidnější člověkem a zvládat stresové situace a řadu dalších výhod.                   

Energetická léčba je krásný zážitek, při kterém ležíš se zavřenýma očima, posloucháš nádhernou hudbu a užíváš si energie, které na tobě pracují. Po každé léčbě se okamžitě cítíš uvolněný, mnohem lehčí a to je jen začátek procesu. Energetické léčby se provádějí na jakékoli téma. 

Můžete vyzkoušet jednu léčbu, kdykoli to pocítíte nebo si vyberete hloubkový léčbu, při které se již řeší celá téma, například zdraví. Při hloubkové tématu zdraví řešíme všechny orgány, psychiku, bloky, minulost, vzorce, vnitřní dítě a řadu dalších věcí. Hloubková očista je vhodná pro každého od 18 let. 

Co se týče léčby dětí, je to velmi individuální, ale nejdůležitější pro nemocné děti je dát do pořádku rodičů, hlavně matky. Když se vyčistí a uzdraví matka, její morfogenetické pole bude ovlivňovat stav dítěte. Jsme bytosti světla. 

Jsem tu pro Vás, abych Vám pomohla spojit se s vlastním vnitřním světlem, abych Vám ukázala směr a otevřela dveře. Nejsem žádná léčitelka, jsem jen prostředník, protože jediný, kdo léčí je Bůh, náš stvořitel. S obrovskou vděčností a láskou píšu tato slova a těším se na každého z Vás, se kterým budeme mít tu čest se setkat osobně a zapracovat na sobě. S láskou Lenka :-)

Jak probíhá energetická léčba?

Léčba se skládá ze dvou částí. Klient si určí svůj záměr, tedy požádá o to, co si přeje. Například pokud má klient nemocná játra, dohodneme se na hloubkové očistě jater. Každá hloubková očista sestává z 5ti po sobě jdoucích léčeb. Ne každá musí být osobně, minimálně ale 2x osobně, ostatní se dá dohodnout na dálku. Každý podle možností. Každý den pracujeme a čistíme jeho zablokované energie, transformujeme jeho hněv, smutek, křivdy, minulost a všechno to, co oslabilo jeho játra a způsobilo nesoulady. Vkládám do jeho těl i světelné frekvence, protože každý orgán má svoji frekvenci, vše má svou frekvenci, dále vibrace a různé druhy energií. 

Samotná léčba trvá přibližně 30 minut, následuje konzultace o tom, co jsme dělali, jak to postupuje, co je třeba dělat a hlavně výuka potřebná pro život. Celkově je to kolem té hodiny. Je velmi důležité naučit se trénovat svou mysl a udržet si vnitřní klid na duši. Právě touto kombinací můžeme skutečně začít žít nový, kvalitnější život.

Při všem mi pomáhají i léčivé bytosti světla, kteří s čistou láskou a světlem prosvítí naše tmavá místa. Díky Bohu za všechno.

Po každé léčbě může klient normálně fungovat. Pokud je klient velmi těžce nemocný, doporučuje se během hloubkové transformace co nejvíce odpočívat.

Při každé ať jednotlivé nebo hloubkové léčbě je potřeba přinést si bílé tričko. O ostatní se už postarám já s mým nebeským týmem.


Každou prostřední středu v měsíci (druhou nebo třetí), počínaje od 1.4. 2020, pořádá slovenská léčitelka Lenka zdarma skupinové energetické léčby na dálku. Podobné léčby pořádá také australský léčitel Charlie Goldsmith a jeho energetických terapií se v jednu chvíli zúčastňují tisíce lidí z celého světa. Můžeme být nesmírně vděčni za to, že i mi máme v ČR a na Slovensku tuto možnost, díky úžasné léčitelce Lence.

Léčby se mohou účastnit všichni, kdo se zaregistrují na FB stránce Sám sobě léčitelem .

Léčby na dálku probíhají každou prostřední středu od 20.30 hodin a postup je uveden zde 

Při závažnějších problémech je potřeba více hloubkových terapií. Za tímto účelem Lenka pořádá kurzy Quantum of Love, při kterých Vás naučí techniky, kterými dokážete provádět energetické očisty sami sobě nebo svým nejbližším. Nemusíte tak čekat na další termíny léčení a ušetříte tak i peníze. 

Zájemce o terapii si vezme na sebe nebo s sebou bílý svršek oblečení,                  aby  bylo možné lépe vidět a naskenovat energetická těla.

Odměna za konzultace a terapie:

1 hodina hloubkové terapie - 1000,- Kč / 40€ 

Cena kompletní týdenní terapie 5000,- Kč / 200€

(počet terapií obvykle 5 hodin týdně Po-Pá, každý den po 1 hodině). 

V ceně jsou již zahrnuty případné další terapie na dálku, pokud se tato při sezeních dohodne. 

Dále je v ceně zahrnut sleva v hodnotě 500,-Kč na nákup ostropestřecové bylinné pasty FOXYLIFE® na detoxikaci organismu a regeneraci jater a 50% sleva na první 3 terapie terapie na křišťálové posteli) 

Hloubková terapie je vhodná při větších problémech fyzického těla nebo při psychických, duševních, emocionálních apod. problémech.

_______________________________________

1 hodina samostatné terapie - 1500,- Kč / 60€                       V ceně jsou již zahrnuty další terapie na dálku, pokud se toto při prvním sezení dohodne. 

Dále je v ceně zahrnuta sleva v hodnotě 500,-Kč na nákup ostropestřecové pasty FOXYLIFE® na detoxikaci organismu a regeneraci jater  a 50% sleva na 1 terapii na křišťálové posteli)                                                                       

Samostatná terapie je vhodná při menších problémech nebo ke vstupnímu seznámení a určení dalšího postupu.

                                                                          Vytiskni si pernamentku

                           Osobní konzultace a terapie probíhají na adrese Labská kotlina 999/39, Hradec Králové. 

Objednání  probíhá v obchodě FOXYLIFE nebo telefonicky a emailem. Obchod je vzdálen asi 400 metrů směrem na Ulrichovo náměstí.

Jedná se krajní vchod hned vedle prádelny a hřiště. Na zvonku je napsáno Lenka. Vyjdete až nahoru do 3. patra.