KURZY LÉČENÍ QUANTUM OF LOVE

                    "Nejlepší, co může každý z nás udělat, je naučit se pracovat sám se sebou. Jsme zde hodnocení za to,                          jak pracujeme sami na sobě".

Mnoho lidí žije minulostí a utápí se ve svém neštěstí v přítomnosti. Ale ti z Vás, kteří si uvědomili, že nechtějí být obětí, ale naopak, chtějí si tvořit své vlastní štěstí a spokojenost, musí vzít zodpovědnost za vše, co se děje do vlastních rukou. A právě k tomuto účelu slouží kurzy léčení Quantum of Love. 

                                    Kurzem Vás bude provázet úžasná duchovní léčitelka Lenka ze Slovenska 

V tomto období probíhají kurzy vetšinou on-line přes počítač a je potřeba si podrobnosti domluvit přímo s Lenkou přes její FB stránky Lenka Lienka - sám sebe ličitelom

Další kurz bude dne .............. v Hradci Králové , v penzionu Harmony Hall. Vybrali jsme nádherné zázemí rodinného penzionu, které je několik minut pěšky od vlakového nádraží a obchodního centra AUPARK. Mapa a fotky penzionu jsou níže na stránce. https://www.facebook.com/Lenka-Lienka-bu%C4%8F-s%C3%A1m-sebe-lie%C4%8Dite%C4%BEom-2272141799722901/?epa=SEARCH_BOX

V penzionu se lze na základě rezervace i ubytovat.

 • Adresa: Všehrdova 291, 500 02 Hradec Králové
 • Telefon: +420 773 838 083
 • Email: info@harmonyhall.cz

Pokud by jste měli zájem o kurz on-line přes počítač, kontaktujte Lenku na  jejich FB stránkách . Není to sice tak osobní, ale v dnešní uspěchané době to možná mnoho lidí uvítá :-) a výsledek je úplně stejný.

                                          PODSTATA KURZU

" Mojim prvotným poslaním je ľudí učiť, otvárať ich aby si mohli naštartovať samoliečiaci proces, ktorý je v každom z nás. Aby sa každý z nás dokázal spojiť so zdrojom a čerpať energiu, ktorú potrebuje. Týmto kurzom Vás naučím ako sa môžete sami uzdraviť, všetky vaše choroby, ako sa môžete sami čistiť a transformovať, ako môžete využiť pomoc bytostí svetla, ako sa môžete zbaviť svojich blokov a strachov, zbaviť sa negatívnej energie, dier, trhlín, rán a podobne.

Kurz je jednoduchý, ľahko pochopiteľný a dokáže to úplne každý z nás, bez výnimky. Všetci tento dar máme v sebe a rada Vám pomôžem odkryť ho. Nebudete potrebovať iných ľudí, dokonca sa môžete stať práve vy tými, ktorí pomôžu aj iným.

Kurz je jedno-dňový, vyučujem aj súkromné kurzy dvaja alebo štyria ľudia, alebo skupinové. Pri dvoch ľudoch je čas kurzu cca 3 hodiny, pri skupinových okolo 5 hodín. Po výučbe kurzu sa môžte ešte v ten deň pustiť do zmeny svojho života ".  

S láskou. Lenka 😍

                         O co vlastně jde.......

Při absolvování kurzu se naučíte pracovat s informacemi a kvantovým polem člověka. Po jeho zvládnutí budete moci energeticky léčit sami sebe nebo své blízké a příbuzné.

Během kvantového čištění pracujeme na odstranění všech bloků a strachů, které Vám nedovolí žít si tak, jak chcete.  

Velmi často si lidé nevědí sami pomoci, i přes to, že si přiznají svou chybu. Jednají jako naprogramovaný robot. Nechtějí, aby jednali tak velmi impulzivně, nebo nechtějí si příliš připouštět mínění jiných, nechtějí se dokola zabývat stejným, nechtějí se už vracet do minulosti a řešit ji, nechtějí se bát, strachovat, nechtějí křičet, nechtějí tak vše prožívat, nechtějí dělat nic, co jim škodí. Přesto ten prvotní pocit, myšlenka nebo program je silnější. A chovají se, nebo prociťují úplně jinak, než by si přáli. 

 Naše nitro zná všechno. Náš vnitřní archetyp otcovský i mateřský nás velmi ovlivňuje celý život, naše přesvědčení, návyky, vzorce, geny, kódy, pečeti a množství dalších věcí ovlivňuje náš život. Toto vše máme v sobě i z jiných životů. Nežijeme jen jeden život, žijeme současně i jiné životy, které jsou i paralelní. Dokážeme si přenášet pocity a zážitky. 

                                     Ten správný  čas na změnu

Nastává doba, kdy si celé lidstvo začne uvědomovat, že nejdůležitější pro svět je práce samých na sobě a uzdravení samých sebe. Pokud se bude starat každý sám o sebe, bude o všech postaráno. Dosud jsme se o sebe až tak nestarali, starali jsme se jen o to, co je kolem nás a ne o to, co je v nás. Konzumní život nás natolik pohltil, že jsme zapomněli udržovat naše duše šťastné a svobodné. Namísto toho jsme si jen potlačovali nezpracované a odložené věci z minulosti, jejichž přibývalo a přibývalo. Změna nastane a již nastala. Energie, které na nás začali proudit nám zrychlí život, abychom se sami začali očišťovat a transformovat. Můžeme být jen rádi, že nastal tento čas. Čas probuzení lidstva. Čas, kdy pochopíme všichni, že láska je odpověď, že klidné nitro je zdraví, že pozitivní myšlenky jsou síla a že odpovědnost je na každém z nás. Proto je důležité, abychom si vyčistili naši minulost, pravdivě dořešili naše vztahy. Abychom se nemuseli přetvařovat, abychom uzdravili odpuštěním naši duši a mysl a vyčistili si naše pole, které ovlivňuje všechny. Když se takto každý z nás o sebe postará, svět se změní. Svět bude krásný a bude se mu dařit. Nám se bude dařit, všem. Já vím, že se nedá všechno hned, i že máme různé úrovně vědomí ale toto zrychlení a posun nastane úplně každému. Do cíle se dostane jednou každý, ten cíl je osvícení 😍

Pokud nevíš jak se čistit, transformovat, jak se zbavit toho starého, můžeš se to naučit v kurzu Quantum of Love.

                                   Průběh kvantové terapie

Pracuje se ve stavu hlubšího uvolnění, tzn.  zavřené oči jsou po celou dobu terapie. Nedochází k žádným dotykům, jen se pracuje s informacemi a kvantovým polem člověka. 

Během kvantového čištění dochází ke změnám ve lidském kvantovém poli, se kterým celou dobu pracujete. Léčený člověk se zbavuje negativních emočních nábojů k situacím, vztahům, událostem. Zbavuje se programů, které ho po celou dobu nutí do určitého chování, které mu nevyhovuje nebo mu brání dosahovat vytyčených cílů. Každý z nás je světem, který byl utvářen mnoha lidmi a událostmi od útlého dětství až po současnost. Každý z nás si z těchto zkušeností vybral něco jiného a tím jsme jedineční! Ale často nás výchova, zážitky, zkušenosti natolik "poškodí", že se točíme v kruhu a nevíme kudy ven.

Při řešení konkrétních situací, vztahů, nemocí, fóbií apod. pracujeme s emocemi, neboť emoce jsou hybatelé, přitahující a zhmotňující naše myšlenky, přání a věci v našich životech. Pokud své emoce ovlivňuji já, mám svobodu se rozhodnout. Pokud emoce ovlivňují mne, moje reakce jsou na úrovni plazího mozku - útok, útěk, ustrnutí. Z těchto důvodů je důležité právě kvantové čištění (vybití emočních nábojů), což lze chápat také jako nastavení nové reality, ve které omezující bloky jednoduše nemají již žádný prostor!!!


                            S čím může kvantové čištění může pomoci?

Možnosti jsou neomezené, řešit lze např. mezilidské vztahy, strachy, fobie, bolesti, nemoci, stres ale také dosažení vysněných cílů, hojnosti, zdraví, štěstí a mnoho jiného.

 • Zbavit se strachu a fóbií (např. strach z létání, strach z hadů, z pavouků, strach z mluvení na veřejnosti (glossofobie) 
 • Chorobná žárlivost
 • Pocit viny, stud, uzavření se do sebe
 • Problémy s pamětí
 • Smutek, ztráta blízké osoby
 • Prokrastinace (výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů, zejména těch nepříjemných, na pozdější dobu)
 • Nespavost
 • Sportovní a profesní výkonnost
 • Vztahové problémy
 • Alergie a kožní problémy
 • Zvýšit si sebevědomí a sebeúctu
 • Sebeláska
 • Trauma, posttraumatická stresová porucha
 • Stres, deprese, úzkost a zlost
 • Fyzické problémy, bolesti a nemoci
 • Hubnutí a odstranění strachu z jídla a pocitů viny
 • Vydělávání peněz a dosahování vysněných cílů
 • Eliminace negativních emocí
 • Vyrovnat se se stárnutím

Odměna za výuku kurzu...........................   5.000,- Kč 

V odměně jsou zahrnuty materiály, slevový kupón v hodnotě 500,- Kč na nákup Ostropestřecové bylinné pasty na regeneraci jater a očistu a detoxikaci organismu, 50% sleva na první  terapii na křišťálové posteli a bezplatná konzultace na téma očisty fyzického těla. Dále je možné cokoliv nesrozumitelného a nepochopeného z kurzu konzultovat osobně v obchodě Foxylife v Hradci Králové.

Účastníci se mohou kdykoliv v budoucnu bezplatně zúčastnit kurzu, aby si zopakovali kurz a doplnili dovedností a zkušenosti.

                                         Přihlásit se na kurz můžete prostřednictvím kontaktního formuláře

 • Adresa: Všehrdova 291, 500 02 Hradec Králové              níže cesta vozidlem z centra města
 • Telefon: +420 773 838 083

Penzion je asi 5-7 minut pěšky od vlakového nádrží a obchodního domu Aupark, kde můžete nechat zaparkované auto. Jinak  auto můžete zaparkovat v úzkých přilehlých uličkách. Městská police a místní starousedlíci moc netolerují parkování na chodníku :-)   níže cesta pěšky od nádraží a obchodního centra Auparjk

V penzionu je možné se i za velice solidní ceny ubytovat. Zbytečně budete hledat levnější a lepší ubytování v Hradci Králové. Lépe ale zajistit s časovým odstupem a ne na poslední chvíli. O tento pension je dost velký zájem. 

                                                      https://www.harmonyhall.cz/pokoje.html