Hloubková skupinová transformace

As 3x ročně pořádá duchovní léčitelka Lenka na Slovensku a v Čechách hloubkovou očistnou skupinovou transformaci. Je to překrásná akce plná lásky a pomoci. Akce je vhodná pro všechny i ​​pro dětičky.

Je to velmi silná léčba s velmi silnými a laskavými energiemi. Za pomoci léčivé energie léčíme duši, naše starosti, léčíme orgány, čistíme mysl a zbavujeme se všeho starého, škodlivého. Na každé takové akcí, kterou vedu se snažím dostat do každého člověka, pomoci mu otevřít své srdce a nechat pustit ze sebe všechno to, co je již nepotřebné. Bytosti světla, jejichž počet je vždy velký na každé takové akci pomáhají lidem ve všem. Zda se to týká léčby nebo vztahů, financí, smyslu života.

Starat se o své nitro je velmi důležité. Právě na takové akci se síla násobí a je úžasné, že můžeme využít takový den na změnu našeho života.

Akce začíná vždy o 10.00 a končí ve 14.00. Na každou hloubkového očistu je třeba přijít v bledém nebo bílém oblečení. Tričko i kalhoty a nechat se unášet krásnou hudbou, milým léčivým slovem a užívat si ty překrásné energie, které pracují s každým, kdo přijde. Během celé akce každý sedí na židli a přes přestávky se spolu povídáme a vyměňujeme pocity.

Po skončení akce každý odchází s pocitem lehkosti na duši, s láskou v srdci a těší se na vše, co přijde.


                                     FOTOGALERIE